לפרטים, וגם לעצות מה לעשות עד שנפתחות הקבוצות
054-4711313
uydanker@gmail.com

No event found!

קצת עלי: בת 62, אם ל- 3 בנים, נשואה לאודי מזה 27 שנים, גרה במושב בית זית הפסטורלי.

לאורך כל חיי ידעתי עליות ומורדות במשקל הגוף ותמיד התמודדתי עם עודף משקל. בכל הריון העלתי בערך 30 ק"ג, וכל הריון הסתיים בלידה מבורכת ועודף של כ 25 ק"ג מעל המשקל הגבוה שבו התחלתי את ההריון.

ניסיתי הרבה שיטות, טרנדים, אופנות חולפות, בחלקן רזיתי יפה ובחלקן פחות אבל המשותף לכל השיטות היתה העלייה המחודשת לאחר סיום הדיאטה.

באחד הימים פגשתי את רותי וראיתי שהיא רזתה מאד, שאלתי אותה הכיצד והיא סיפרה לי על יפה קוזלוב. חשבתי לעצמי, נו עוד אחד מיני רבים והמשכתי לעיסוקי. עקבתי אחרי רותי במשך מספר שנים וראיתי שהיא שומרת על ההישגים. זה כבר היה נראה בעיני אחרת, זכרתי את השם יפה קוזלוב ובדקתי בגוגל. נרשמתי בטופס ואמרתי לעצמי: נברר פרטים. מהר מאד יפה התקשרה ובקולה הנעים אמרה לי שבשבוע הבא נפתחת קבוצה. פגישה ראשונה לא מחייבת, בואי, תתרשמי, תשמעי ותחליטי מאוחר יותר. הלכתי עם כל הציניות והספקנות. איך שראיתי את יפה, אמרתי לעצמי: ככה אני רוצה להיות. "נעשה ונשמע".

במשך שנה וחצי השלתי 35 ק"ג ממשקלי. בהנאה ובשובע. תהליך של שינוי הדרגתי, תוך בחינה מה מתאים לי ומה לא. עבודה עמוקה על המחשבות והאוטומט. הפעם זה לתמיד. במקביל הפכתי את התזונה לכל בני הבית לבריאה יותר.
סיימתי את עבודתי בתיכון לנוער בסיכון, למדתי יעוץ תזונה במכללת תלתן ואני ממשיכה שנה שניה בהפרעות אכילה. במקביל הצטרפתי לצוות מופלא של מנחות בניצוחה של יפה קוזלוב.

בואו הצטרפו אלי לקבוצה במושב בית זית וברמת אביב ויחד לאט ובהדרגה, נשנה הרגלים,

סיפורי הצלחה