בואי תנסי. לא תצטערי! 050-6260088
פגישה ראשונה ללא התחייבות

No event found!

קצת על עצמי: אני גרה בגוש עציון, נשואה ליצחק ואם לחמישה ילדים. במקצועי אני עובדת סוציאלית.

סיימתי תואר ראשון באוניברסיטת בר-אילן ותואר שני באוניברסיטה העברית, בשנים האחרונות עבדתי בתחום השיקום בבריאות הנפש, בהנחיית קבוצות ובהדרכת סטודנטים לעבודה סוציאלית.

מאז גיל 10 אני משתתפת בקבוצות תמיכה להרזיה. כתינוקת הייתי שמנמנה וחמודה, בגן הייתי זו שנתנו לה פרוסה נוספת מהעוגה של ימי ההולדת, וגם בבית הספר לבשתי חולצות במידה של כיתה מעל. השתתפתי בהמון קבוצות, פעמים רבות רזיתי, ותמיד העליתי שוב. כמעט התייאשתי באופן סופי…

לפני שמונה שנים הצטרפתי לקבוצת תמיכה בהרזיה בשיטת קוזלוב, שהתקיימה ביישובי, נווה דניאל, ירדתי 28 ק”ג בכיף וברוגע, והצלחתי גם לשמור על משקלי החדש לאורך זמן. אחרי שהשלתי ממשקלי את עשרת הקילוגרמים הראשונים, בני בן ה-7 שאל את אבא שלו: לאיפה אמא הולכת? לדיאטה? אבל אמא כבר מאוד רזה… רק אז הבנתי שזה אמיתי…
לפני כארבע שנים החלטתי להתחיל לרוץ. בעבר לא רצתי אפילו מטר, והיום – לאחר שלוש שנות ריצה – רצתי כבר כמה פעמים 10 ק”מ במירוץ. התמכרתי לכך ואני נהנית מכל רגע.
לא להאמין שזה קרה לי…

  • מתי נפתחות קבוצות ההרזיה?

אחד מההבדלים המשמעותיים ביותר בין שיטות ההרזיה שניסיתי בעבר לבין שיטת קוזלוב הוא התחושה הפנימית. בעבר הייתי בלחץ מתהליך הירידה. הרגשתי שאני בעונש ושכולם מסביבי בחופש. בשיטת קוזלוב אני לא בעונש. החוויה היא שדווקא אני בחופש אמיתי – חופש לבחור, חופש לשלוט, חופש להצליח ולהתקדם.
נוסף על כך, שיטת קוזלוב לא רק עזרה לי להשיל קילוגרמים מגופי, אלא תרמה רבות לביטחון העצמי ולדימוי העצמי שלי. היום אני יודעת: גם אני יכולה להיות רזה ולהישאר רזה!
אחרי שרזית ושמרתי תקופה על המשקל החדש החלטתי שגם אני רוצה להנחות קבוצה!
מנסיוני כעובדת סוציאלית וכמנחת קבוצות ידעתי שאני אוהבת לסייע לאנשים, ושהנחיית קבוצות ההרזיה תעצים אותי וגם תשמור עלי.
כיום, אני נהנית לעשות טוב לאנשים, לגרום להם לאהוב את עצמם ולהתחדש.

גם מחוץ לקבוצות ההרזיה, התהליך שעברתי בשיטת קוזלוב גרם לי להרגיש טוב יותר, וזה מורגש גם בחיי האישיים!
אני גם אוהבת לבשל. בעבר בישלתי אוכל משמין ועתיר קלוריות, והיום אני יודעת לבשל מאכלי גורמה עם הרבה פחות קלוריות. בקבוצת התמיכה רכשתי הרגלי אכילה ובישול חדשים ובריאים יותר. מנערה שמנמונת שאוהבת מתוקים, עוגות ונשנושים הפכתי לאישה נאה הנהנית מירקות, סלטים, בשר ודגים.

אם גם את רוצה להרזות, ואולי גם ניסית שיטות שונות אבל לא הצלחת לשמור על המשקל – אני רוצה להושיט לך יד ולומר:
את יכולה להרגיש טוב יותר ולהיראות טוב יותר, והפעם גם להצליח לשמור על התוצאות לאורך זמן! כמובן, הכול עם הרבה הדרכה ועם המון תמיכה ואהבה. בואי תנסי. לא תצטערי!

סיפורי הצלחה